Kız Kardesim Bozburun'da Evlense?

Bir koy dusunun, olabildigine mavi, gun batımları en kızılından, yelkenleri en tatlı esintiler dolduruyor...

Iste boyle bir aksam ustu vardık Bozburun'a. Geldigimizde arkadaslarımız coktan Marmaris'in masmavi sularıyla ıslanmıs, kokteyllerini yudumlayarak tatli tatli sohbet ediyorlardı. Esim Sinan ile hızlıca ortama adapte olduk ve haftasonumuza basladık.

Misafirler aynı koy icerisindeki farklı konaklama tesislerinde kalıyorlardı. Biz etkinligin gerceklestigi Bozburun Yat Kulubu'nde kalıyorduk. Aksam yemegi icin yerkes Yat Kulubu'nde bir araya geldi, sakin bir grup yemeginin ardindan odalarımıza cekildik ve ertesi gun icin enerji topladık.

Sabah oldugunda hemen kendimizi masmavi denize attık, sonra guzel bir kahvaltı ettik ve ekibin cogunluguyla bir tekne gezisine cıktık. Muthis koylar ve magaralar icinde yuzdukten sonra ogleden sonra tekrar Bozburun Yat Kulubu'ne donduk ve hızla seromoni icin hazırlıklanmaya basladik.

Yemegin yenecegi masalar buyuk bir ozenle hazırlanmıs, isimlerimiz oturacagımız yerlere zarif zeytin dalları ile yerlestirilmisti. Iskele'de heyecanla gelin ve damadı beklerlen, onlar da minik tekneleri ile arkalarına gunbatımını alarak bize dogru yaklastılar.

Mizansen seklindeki nikahı arkadasımız ve sosyal medya fenomeni olan Kıvanc Talu kıydı, isil isil parlayan ayakkabılarıyla dikkat dolu bakısları kendine cevirmeyi basarmıstı.

Romantik ilk dansın ardından yemek masalarımıza donduk, lezzet festivali yemeklerimizi yedikten sonra artık sıra kurtlarımızı dokmeye gelmisti. Tum zamanların en guzel muzikleri olan 90'lar ile sabaha dek dans ettik ve bu tatlı ciftin mutlulugunu paylastık.

Ertesi gun hepimiz bir hayli aksamdan kalmaydık ancak her seye degerdi. Sakin ve guzel bir gun gecirdik, kimi yan otelden kano ile geldi, kimi Zodiac ile, yine Yat Kulubu'nde bir aradaydık. Günes ve denizin tadına doymak imkansızdı ama artık gitme vakti gelmisti. Yavas yavas teknelerimize binerek Havaalanı yolunu tuttuk.

Bu guzel haftasonuna dair amator olarak hazırladıgım videomu asagida paylasiyorum, keyifli seyirler dilerim :)0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör