Akra Jazz Fest & Antalya

Selaaaam :)

Geçtigimiz hafta işim gerektirdigi icin Antalya'daydım. Hem Istanbul'dan birkac gun de olsa kacmak hem de kaçtığım yerin Güney olması sebebiyle keyfim yerindeydi. Buna bir de orda olduğum tarihe denk gelen Akra Caz Festivali de eklenince keyfim keyf oldu.

Aslında Pazartesi-Cuma ordaydım ama gündüz iş toplantılarım olduğu için sadece akşam üstü çok yorgun olmadığım zaman kendimi sokağa attım.

Akra Hotel'de konakladım, şehir merkezinde 5 yıldızlı şık bir otel, zaten festival de orda yapılıyordu. Odam 3. katta ve festival alanı manzaralıydı, festival alanı aynı zamanda deniz kenarında olduğundan, genel manzaramı tahmin edersiniz.

Fazıl Say gecesi ben de etkinliğe katıldım, tek kelimeyle büyülendim! Resmen piyanoyla oyuncak gibi oynuyor, kah kanun sesi kah bağlama sesi çıkartıyor tek başınadevleşiyor hepimizi büyülüyordu. Fazıl Say'ı ilk defa canlı dinlemiştim ve son olmayacağına emin oldum.

Ertesi gün Antalyalı arkadaslarımla Kaleiçi tarafında yemek yedik, Pio isimli bir Meksika restoranına gittik, ben her zamanki gibi Taco ve Margarita'mdan eksik kalmadım :)

Tüm seyahat detaylarına ve Fazıl Say konserinden etkileyici dakikalara aşağıda derlediğim videomdan ulaşabilirsiniz. İzledikten sonra düşüncelerinizi de benimle paylaşırsanız sevinirim


Öpüldünüz!

<3


0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör